Instagram takip et butonu çalışmamasının çözümü nedir ? sorusunun cevabını bu yazımızda sizler için anlattık. Intagram uygulamasının takip limiti vardır, örneğin 30 dakika içerisinde en fazla 50 kişiyi takip edebilirsiniz. Eğer takip etmekte sorun yaşıyor iseniz takip et butonu çalışmıyor ise, bu limitlerden bir tanesini geçmiş olabilirsiniz, farklı bir kural ihlali yapmış olabilirsiniz veya uygulama sürümünde bir hata olabilir.

• Hesabınız geçici olarak engellenmiş olabilir

Instagram 2015 aralık ayında gelen güncellemesi ile beraber Illegal Aktivite’ler sıkı bir şekilde sistem tarafından takip edilmeye başlandı. Bu takiple beraber, Instagram artık kimin Instagram ‘ı doğru şekilde kullanıp kullanmadığını ciddi şekilde gözlemlediğini varsayabiliriz. Öyle ki, belirtilen tarihten itibaren birçok engel sorunu yaşanmaya başladı. Hesabınız geçici olarak engellendi ise takip etme, beğenme gibi işlemlerinizi gerçekleştiremessiniz. Beğendikten veya Takip ettikten 1 – 3 saniye sonra işleminiz geri alınır.

Instagram Hesabım Geçici Engellendi Çözümü Nedir ?

Insgram hesabınız eğer geçici olarak engellendi ise yani hâla giriş yapabiliyorsanız korkmanıza hiç gerek yok.  Hesabınıza giriş yapabildiğiniz için tamamen hesabınız engellenmemiştir veya kaldırılmamıştır, ortalama 24 – 48 saat içerisinde hesabınızın geçici engeli kalkacaktır ve tüm işlemlerinizi eskisi gibi sorunsuz yapabileceksiniz. Geçici engeliniz kalkana kadar takip, beğeni gibi işlemler yapmaya çalışmayınız aksi hâlde instagram hesabınız için daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Yazar Hakkında

AnonimDoğuş ŞEKERCİ {admin}admin@cozumunedir.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.