Twitter Ne İşe Yarar ?

Şu sıralar ABD’de çılgınlık derecesinde ilgi gören Twitter için ne işe yarardan ziyade neler yapılır demek daha doğru olabilir aslında. 2008, 2009 yılları arasında yüzde 1000’in üzerinde büyüyen Twitter’ı köşebaşındaki sosisçi hariç herkes kullanıyor bile diyebiliriz belki de. Kişiler, haber kanalları, büyük kurumsal şirketler, kampanya düzenleyenler, politikacılar; yani aklınıza gelebilecek hemen her kişi ve kurum açtığı Twitter hesabıyla kendisi hakkındaki gelişmeleri paylaşıyor.

Twitter Takip Edememe Çözümü Nedir ?

Eğer kişileri takip etme sorunu yaşıyorsanız, Korumalı Tweetleri olan hesapları takip etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Korumalı Tweetleri olan hesapların öncelikle sizin takip etme isteğinizi onaylaması gerekir. Takip etme limitine ulaşmış olabilirsiniz. Spam’i sınırlamak için, Twitter her gün hesap başına belirli sayıda hesabı takip etmenize izin veriyor.

Yanlış Takipçi Sayısı Çözümü Nedir ?

Twitter’dan yeni bir takipçiniz olduğuna dair bir bildirim aldığınız halde söz konusu kişiyi daha sonra takipçi listenizde görmüyorsanız bu hesap, spam etkinliği nedeniyle gizlenmiş, sizi takip etmeyi bırakmış veya hesabını devre dışı bırakmış olabilir.

Yazar Hakkında

AnonimDoğuş ŞEKERCİ {admin}admin@cozumunedir.com

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.